MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 7539287
nr 753 9287
Bokhylla
20-tal, björk, längd: 85, djup: 25, höjd: 70
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 april 2012
kl 18:22:38
14/4 21:43:39
100 kr
15/4 23:03:54